#1

Koupit Nike Air Max 2016 Sleva CZ

in Welcome to the Forum ! Sat Jan 07, 2017 7:27 am
by SidRoy • 3 Posts

Jako Air Max fanoušci dostat blíž a blíž k příštím ročníku Nike vlajkové lodi Max pneumatické tretrami, očekávání i nadále stavět, jak jsme si první představu o tom, co bude vypadat jako pěšky. Nic moc odklon od modelu 2015 je. Air Max 2016 je také vybaven celou Engineered Mesh konstrukce s podporou Dynamic Flywire, ale tentokrát to rozhodne pro rychlou vypadající špičkou Nike. nike air max 2016 sleva oficiálně klesá s dostatečným předstihem před rokem právě mění, bít Nike běžecké maloobchodníků na 19. listopadu.Nike představila novou iteraci svého nike air max 2016 výprodej siluetu, představovat tmavý tonální horní vykreslen v "obsidiánu" palety. Rozhodly pro monochromatický vzhled tentokrát je nová nabídka je elegantní přepracování sportovních oděvů Behemoth nové běžící modelu. Další detaily se dosáhne jemné černé a stříbrné detaily v celém těle, doplněné o téměř černé vlnovka na oblasti prstů. Ačkoli Nike Air Max 2016 "Obsidian" je již k dispozici v Evropě, zprávy ještě nebyla vydána na americký kapky.

Právě teď jste viděli nike air max 2016 dámské cena v digitální formě, ale ve skutečnosti bota dostane nějaké reálných pixelů, jakož i s touto nadcházející grafickým vydání. Pixelated Air Max 2016 je uveden v tomto colorway jen pro Gradeschool velkých nohou, se rozhodně ženskou barevné paletě v tmavě fialové a sytě růžové. Oni jsou také zvýrazněna purpurově-to-žluté vybledlé vlnovka na každé patě.

Air Max rodina pokračuje v expanzi s Nike zbrusu nový AM siluetu daboval nike air max 2016 print gs představovat síťoviny v ostré černé barvě, tento model je aktualizován s bezešvá špice s velkým bílým vlnovka na noze a navíc ledový podešev namísto bublinové jednotky. Dejte si pozor na ty AM 2016s debutovat 19. listopadu v Black / White colorway.Impozantní vyhledává nejnovější vlajkové lodi Air Max modelu přetrvávat s tímto colorway v ničem jiném než o Obsidian. nike air max 2016 pánské levně vidělo několik zářivé vydání brzy v jeho běhu, ale teď to jde tma s touto tónovou zacházení v Obsidian pokrývající každou píď boty, dokonce i sáčku Air je zbarven modře. Jedna výjimka ke všem tmavě modrá je reflexní stříbrná viditelný pod pletivo v patě.

Scroll up


Visitors
1 Member and 13 Guests are online.:
andrew126

We welcome our newest member: andrew126