#1

Koupit Nike Air Max 2016 Sleva CZ

in Welcome to the Forum ! Sat Jan 07, 2017 7:27 am
by SidRoy • 3 Posts

Jako Air Max fanoušci dostat blíž a blíž k příštím ročníku Nike vlajkové lodi Max pneumatické tretrami, očekávání i nadále stavět, jak jsme si první představu o tom, co bude vypadat jako pěšky. Nic moc odklon od modelu 2015 je. Air Max 2016 je také vybaven celou Engineered Mesh konstrukce s podporou Dynamic Flywire, ale tentokrát to rozhodne pro rychlou vypadající špičkou Nike. nike air max 2016 sleva oficiálně klesá s dostatečným předstihem před rokem právě mění, bít Nike běžecké maloobchodníků na 19. listopadu.Nike představila novou iteraci svého nike air max 2016 výprodej siluetu, představovat tmavý tonální horní vykreslen v "obsidiánu" palety. Rozhodly pro monochromatický vzhled tentokrát je nová nabídka je elegantní přepracování sportovních oděvů Behemoth nové běžící modelu. Další detaily se dosáhne jemné černé a stříbrné detaily v celém těle, doplněné o téměř černé vlnovka na oblasti prstů. Ačkoli Nike Air Max 2016 "Obsidian" je již k dispozici v Evropě, zprávy ještě nebyla vydána na americký kapky.

Právě teď jste viděli nike air max 2016 dámské cena v digitální formě, ale ve skutečnosti bota dostane nějaké reálných pixelů, jakož i s touto nadcházející grafickým vydání. Pixelated Air Max 2016 je uveden v tomto colorway jen pro Gradeschool velkých nohou, se rozhodně ženskou barevné paletě v tmavě fialové a sytě růžové. Oni jsou také zvýrazněna purpurově-to-žluté vybledlé vlnovka na každé patě.

Air Max rodina pokračuje v expanzi s Nike zbrusu nový AM siluetu daboval nike air max 2016 print gs představovat síťoviny v ostré černé barvě, tento model je aktualizován s bezešvá špice s velkým bílým vlnovka na noze a navíc ledový podešev namísto bublinové jednotky. Dejte si pozor na ty AM 2016s debutovat 19. listopadu v Black / White colorway.Impozantní vyhledává nejnovější vlajkové lodi Air Max modelu přetrvávat s tímto colorway v ničem jiném než o Obsidian. nike air max 2016 pánské levně vidělo několik zářivé vydání brzy v jeho běhu, ale teď to jde tma s touto tónovou zacházení v Obsidian pokrývající každou píď boty, dokonce i sáčku Air je zbarven modře. Jedna výjimka ke všem tmavě modrá je reflexní stříbrná viditelný pod pletivo v patě.

Scroll up


Visitors
4 Members and 16 Guests are online.:
travelerschampionship, oviapu, tdsfuyk sajdwiud, Extra Binas

We welcome our newest member: travelerschampionship
Board Statistics
The forum has 79119 topics and 89821 posts.

60 members have been online today:
123hpprintersupport, Admin, blakejones, BobOliver, brazil mission, Brown, Cleveland, Constene, crushermachine169, daisyjane2018, dan yu, Extra Binas, Federico Roberts, gorokuwireless, graciescott, Hispeed, jack74, Jamesenrique, Janie P. Maxwell, jarrey85, justgreat, kakalivetv, knsong702, laiyongcai92, LeroyRoyce, libilltao, linchao, linhui95, linxiaoxue, Loves Argentina, ltstgovtjobsq, lucyweiweiwei, marco1, marry queen, oviapu, pointsnearmenow, priyalive, qeleli, robi chat, sarasmithus, Sebahtstian, Sherry Alexander, shilpsharma, Shirley Massy, Silas78, slimeseller, smalldogg, Sonia Akter, sportstv100, stella, sudhangsu, tdsfuyk sajdwiud, travelerschampionship, usasports24, WhiteTeeth, woorld, xiao12345, xuyingying, zerotwoo, zhangyy